V srpnu uspořádá na nádvoří olomoucké radnice nultý ročník divadelního festivalu s názvem Olomoucké shakespearovské léto. Na programu bude mimo jiné divácký hit Kabaret nahatý Shakespeare a oblíbený formát stand-up výstupů Herci Na ležáka.

Kdy: 22. srpen 2017 – 24. srpen 2017

Olomoucké shakespearovské léto

Divadlo Tramtarie se inspirovalo ve velkých městech České republiky, kde probíhají každé léto divadelní představení pod širým nebem. Festival je určen jak pro Olomoučany, tak pro turisty, kteří město během prázdnin navštíví a hledají večerní vyžití. Festival Olomoucké shakespearovské léto chce oživit centrum města během letních měsíců, kdy je kulturní nabídka výrazně omezená.

Oblíbený Kabaret nahatý Shakespeare uvede Tramtarie jen dvakrát, a to 23. a 24. srpna od 19:00. Novinkou je pak uvedení divácky oblíbeného formátu Herci Na ležáka. V uvolněném večeru plném vtipných i odvážných stand-up výstupů se představí jak herci pořádajícího Divadla Tramtarie, tak herci Moravského divadla Olomouc. Téma večera bude, jak jinak, Můj Shakespeare.

Letos se mění i místo konání. Z důvodu rekonstrukce radnice není možné uspořádat produkci na nádvoří radnice, festival tak proběhne v krásném prostředí Parkánu olomouckého Uměleckého centra neboli Konviktu na Univerzitní ulici.

Kde: Univerzitní, Olomouc

Olomoucké shakespearovské léto

Vstupné:

Plná cena: 200 Kč
Snížená cena: 150 Kč

Více informací naleznete na www.divadlotramtarie.cz