Plzeň se ve dnech 20. až 23. září na čtyři dny promění ve světovou metropoli a skutečně ožije díky největšímu festivalu pouličního umění v Česku. Pilsen Busking Fest 2017 se v plzeňských ulicích objeví již po čtvrté a opět se na něj sjedou muzikanti, tanečníci, divadelníci nebo performeři.

Kdy: 20. září 2017 – 23. září 2017

Pilsen Busking Fest 2017

Na Pilsen Busking Fest 2017 se totiž do Plzně sjedou muzikanti, tanečníci, divadelníci nebo performeři z celého světa, aby si svým vystoupením získali přízeň publika, které je může bezprostředně ocenit vhozením peněz do klobouku.

Kromě spousty muziky, divadel a tanečních vystoupení přinášíme pro letošní ročník velkou novinku, ze které máme fakt radost! Na Náměstí republiky vyrostou 4 kreativní zóny, které ukáží jak začínající umělce, zkušené borce a dají prostor a inspiraci tvořit i vám, návštěvníkům našeho festivalu.

Organizátoři finišují letošní program, ale nechávají si pár volných míst pro hvězdy české hudební scény.

Pilsen Busking Fest 2017

Festival nabízí kromě unikátních zážitků i spousty zajímavých odměn. Od pivovaru Raven je to DeLuxe prohlídka pivovaru nebo možnost stát se na jeden den samotným sládkem. Dále si podporovatelé budou moci vybrat odznáček, tašku přes rameno, stylovou kšiltovku nebo tričko s novým či loňským motivem festivalu.

V období festivalu potkáte každý den od 12 hodin až do deseti do večera v historickém centru umělce téměř na každé kroku. Hlavní část programu se bude konat v ulicích Smetanova, Riegrova, Martinská a Americká. Na náměstí Republiky budou dvě podia. Na předem nenaplánovaná, spíše spontánní vystoupení narazíte ve Smetanových, Kopeckého, Šafaříkových a Křižíkových sadech či Mlýnské strouze. Před hlavní budovou Západočeského muzea v Kopeckého sadech se i vy můžete na chvíli stát buskerem a vyzkoušet si svůj um prostřednictvím otevřeného mikrofonu.

Kde: Kopeckého sady, Plzeň

Více informací naleznete na www.buskingfest.cz