V sobotu 21.10.2023 se bude odehrávat vzrušující podzimní jarmark před majestátním hradem Rožmberk! Tato událost slibuje nejen chvíle plné lahodných dobrot a nádherných ručně vyráběných pokladů, ale také zážitky pro všechny smysly.

Na tomto kouzelném staročeském trhu budou přítomni zruční šperkaři, šikovné švadlenky, mistři koření, výrobci lahodných ovčích sýrů a sladkých marmelád, a mnoho dalších talentovaných řemeslníků. Samozřejmostí budou stánky nabízející osvěžující burčák, nesmrtelnou cukrovou vatu a pikantní maďarské uzeniny. A pokud jste milovníky exkluzivního, určitě si vychutnáte pochutiny připravené vyšebrodskými mniši z cisterciáckého kláštera.

Pro naše nejmenší návštěvníky připravili organizátoři zábavné podzimní smyslové hry, které spojí více smyslů do jednoho zážitku. Sensory play je zábavným způsobem, jak zapojit děti do her a zároveň rozvíjet jejich smysly. A nezapomněli jsme ani na zábavu pro celou rodinu – program je sestaven tak, aby potěšil všechny generace. Nechte se unést atmosférou tohoto podzimního jarmarku a přijďte se k nám připojit!