SILVESTROVSKÉ JEZERO LABUTÍ

Jestliže je vaším přáním strávit krásný poslední večer v roce kulturně, na úrovni a s dobrou náladou, pak přijměte pozvání Baletu NdB na jeho divadelní oslavu konce roku s hudbou, tancem a zpěvem. Připravujeme pro vás v Janáčkově divadle silvestrovskou zábavu, jejímž divadelním hlavním chodem bude Silvestrovské jezero labutí – jemná parodie na nejslavnější balet n

a světě Labutí jezero, v choreografii a režii Markéty Pimek Habalové. V odlehčeném duchu, vážně i nevážně tak uvidíte zkrácenou a upravenou verzi „baletu baletů“, kde vystoupí sólisté a členové souboru. Ale pochopitelně se můžete těšit i na hudební program. K poslechu během večera vám bude hrát pianista a Petr Duchalík a před půlnocí vystoupí kapela Zuzana Santin & JK Group, která vám zahraje k poslechu i tanci ze světového rockového a popového repertoáru. Nový rok pak můžete oslavit novoroční diskotékou na jevišti Janáčkova divadla, kde vám k tanci bude hrát již tradičně DJ Schafff.

Pro ty kdo si zakoupí vstupenku s konzumací, nabídneme kromě kulturních lahůdek také skvělé silvestrovské občerstvení – welcome drink, víno, pivo, nealko, v přestávkách programu drobné občerstvení a

teplou večeři formou bufetu po hlavním programu. Společně si také připijeme na nový rok 2020 skleničkou sektu. To vše v ceně plného vstupného. Mimo cenu vstu­penky pak můžete na baru, který pro vás bude otevřen po celou dobu oslav, uspokojit své případné další chutě. V rámci večera nebude chybět ani originální tombola s hlavní cenou dvou letenek do libovolné destinace v Evropě. Láká vás naše nabídka? Tak neváhejte! Nechte se kulturně opít Baletem NdB!

 

CENA VSTUPNÉHO ZAHRNUJE:

I. KATEGORIE – 1 290 Kč / přízemí a 1. pořadí – welcome drink, baletní představení, hudební program, drobné občerstvení a teplý bufet po představení (konkrétně budou v menu řízky (kuřecí, vepřové) a bramborový salát, veganské rizoto, dále obložené tácy šunka, sýr a pečivo + sladké potěšení, nápoje – víno, pivo, nealko, novoroční přípitek, slosovatelné vstupenky do tomboly)

II. KATEGORIE – 790 Kč / balkon – baletní pře

dstavení, hudební program, novoroční přípitek

 

Celé foyer v 1. pořadí bude po celý večer vyhrazeno pouze pro držitele vstupenek I. KATEGORIE. 

Foyer v přízemí s bufetem a v 2. pořadí bude vyhrazeno pro držitele vstupenek II. KATEGORIE.

 

 

HARMONOGRAM VEČERA:          

18:30 — otevření divadla

19:00 – 19:30 — welcome drink ve foyer v 1. pořadí (pouze pro vstupenky I. KATEGORIE)

19:30 – 20:30 — 1. polovina baletního představení Silvestrovské jezero labutí

20:30 – 21:00 — přestávka – vystoupení pianistů ve foyer, drobné občerstvení ve foyer v 1. pořadí (občerstvení pouze pro vstupenky I. KATEGORIE)

21:00 – 22:00 — losování tomboly na jevišti a 2. polovina baletního představení Silvestrovské jezero labutí

22:00 – 22:45 — raut ve foyer v 1. pořadí (pouze pro vstupenky I. KATEGORIE), vystoupení pianistů ve foyer

22:30 – 23:30 — kapela Zuzana Santin & JK Group na jevišti

23:30 – 02:00 — DJ Schafff na jevišti

00:00 — novoroční přípitek

Více informací naleznete ZDE