Areál Monínec se již tuto sobotu dočká snowboardové přehlídky a soutěže Horsefeathers Sneak The Tweak, kde se se představí rovněž tři světoví freestyle snowboardisté Eiki Helgason, Tyler Chorlton a Antti Jussila.

Kdy: 2. prosinec 2017

Snowboardová přehlídka a soutěž Horsefeathers Sneak The Tweak na Monínci

Na monínecké sjezdovce, která je již od konce října zasněžena díky technologii Snowfactory, začne snowboardová akce v sobotu 2. prosince ve 13.00 hodin. Pro všechny účastníky bude připraven svah, jenž bude vytvořen speciálně pro tuto příležitost. Každý, kdo se přihlásí, tak bude moci sjíždět trať plnou krkolomných překážek.

Kvalitu jízdy jednotlivých účastníků Horsefeathers Sneak The Tweak budou hodnotit známí snowboardisté Eiki Helgason, Tyler Chorlton a Antti Jussila, kteří se jinak pravidelně po celý rok účastní prestižních snowboardových závodů a dalších akcí. 30letý Helgason pochází z Islandu, 31letý Chorlton z Andory a 26letý Jussila z Finska.

Po odpoledním programu bude od 19.00 hodin následovat afterparty. Součástí večera bude pak také premiérová prezentace filmů, kde každý z uvedených tří snowboardistů představuje svoje umění.

Snowboardová přehlídka a soutěž Horsefeathers Sneak The Tweak na Monínci

Akce je určena široké veřejnosti, která se věnuje snowboardu. Startovné, včetně celodenní permanentky pro svah Hotelové sjezdovky, kde Horsefeathers Sneak The Tweak proběhne, činí 250 korun.

Monínec leží 70 kilometrů jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje v srdci České Sibiře a Českého Meránu. Ubytování je zajištěno v Hotelu Monínec, kde je také restaurace a bazén s vířivkou a saunou. Další ubytování nabízí stejnojmenné apartmány či penziony Javorka a Čertovka. U dolní části lanovky je navíc restaurace v alpském stylu M2.

Kde: Monínec 7, Sedlec-Prčice

Vstupné:

Cena: 250 Kč

Více informací naleznete na www.zima.moninec.cz