Zveme vás na akci plnou vzrušujících událostí a akcí, která se koná v našem regionu. Připojte se k nám a zažijte den plný zábavy a dobrodružství:

7.30 – 9.00: Začneme prezentací účastníků v krásném parku společnosti Mateiciuc v Odrách. Přijďte a setkáme se všichni spolu!

9.30: Slavnostní start následuje, a společně projedeme náměstím v Odrách, abychom vás naladili na správnou vlnu. Poté se vydáme na cestu do Fulneku.

10.00: Přijdeme do Fulneku, kde se vám představí historická vozidla na krásném Komenského náměstí. Máte také možnost prohlédnout si muzeum J.A. Komenského a objevit jeho fascinující historii.

11.00: Náš další zastávkou bude nádherný zámek v Kuníně. Tady budou historická vozidla představena ve velkolepém prostředí zámku, a můžete si prohlédnout tuto krásnou historickou budovu.

12.30: Cestou do Hodslavic se zastavíme v centru města, kde budou historická vozidla představena. Můžete také navštívit rodinný domek Františka Palackého a dřevěný kostelík, který jsou v tomto regionu známé památky.

14.00: Dorazíme do Nového Jičína, kde budou historická vozidla představena na Masarykově náměstí. Po prohlídce se můžete těšit na chutný oběd.

16.00: Vrchol akce přichází s vyhlášením vítězů soutěžních kategorií. Toto je okamžik, který určitě nechcete minout!

17.00: Naše akce zakončíme a budeme mít možnost si povídat a sdílet dojmy z celého dne.

A co ještě více, od 14.00 bude naši akci doprovázet kapela Klika NJ blues, takže se můžete těšit na skvělou hudbu a ještě víc zábavy. Přijďte a připojte se k nám na této nezapomenutelné události!