Přijďte se připojit k nezapomenutelné akci plné zábavy a dobrodružství! Zažijte adventní večery plné vánočního kouzla, které spojují tradiční českou kulturu s jedinečnými podzemními dobrodružstvími.

Adventní večery s cimbálkou vám přinesou nejen nezapomenutelnou atmosféru, ale také možnost ochutnat výborná vína a gurmánské speciality přímo z historického Valtického Podzemí. Toto unikátní místo vám otevře dveře do tajemného světa historických vinných sklepů, které jsou skryty pod zemí.

Během večera budete mít příležitost nejen k tanci pod hrou cimbálové muziky, ale také k poslechu tradičních českých melodií. To vše v atmosféře, která vás vtáhne do doby minulé a zanechá vám nezapomenutelné vzpomínky.

Nezapomeňte si zarezervovat své místo na tuto jedinečnou událost. Více informací o aktuálním programu a ceně najdete na našich webových stránkách. Stačí nám zavolat na tel.: +420 723 600 423 nebo nám napsat na info@valtickepodzemi.cz a my se postaráme o vaši rezervaci.

Přijďte s námi oslavit adventní čas a prožijte nezapomenutelné chvíle v podzemním labyrintu historických vinných sklepů! Těšíme se na vás!