Milovníci turistiky a cyklistiky, maminky s dětmi, rodiče, prarodiče, návštěvníci města….Vy všichni jste zváni na tradiční Teplicko-adršpašskou třiatřicítku, které se letos jde už po osmadvacáté. Z široké nabídky tras si vybere každý, proto neváhejte a zúčastněte se.

Kdy: 16. září 2017 od 6:00 do 20:00 hodin

Teplicko-adršpašská 33

Pěší trasy vedou Adršpašsko-teplickými skalami. Nejdelší TA50 km startuje už v 6 hodin ráno. Dále si můžete zvolit trasy pro pěší TA33 km, TA25 km, maminky s dětmi TA16 km nebo Dětský Pohádkový Les v délce 6-8 km. Novinkou letošního ročníku je trasa Naboso, která měří 17 km. Bosé turisty provede zkušený průvodce, který poskytně i průběžný výklad.

Cyklisté se mohou těšit na trasy Cyklo 30 km, Cyklo 50 km a Cyklo 70 km, která je novinkou letošního ročníku.

Od letošního roku se pochod stává součástí poháru „VITAR, pohár zdraví“.

Teplicko-adršpašská 33

Start pochodu je průběžný od 6:00 do 10:00 hodin. Na startu budete mít připraveno malé občerstvení na cestu, propozice s popisem trasy a přehledná mapa. Všechny trasy budou na hlavních křižovatkách a nejasných či nových úsecích značeny naším vlastním značením. V cíli obdržíte diplom a originální odznak.

V areálu koupaliště je připraven doprovodný program, bohaté občerstvení, hrají živé country kapely. Letos vystoupí tradiční country kapela Slaveňáci, od 16 hodin zazpívá Ivan Hlas. Dále bude přítomna výtvarná dílna Bosorka a pro děti skákací hrad, projíždky malou železnicí, malování na obličej a prolézačky.

Teplicko-adršpašská 33

Od 18:00 hodin, po oficiálním ukončení pochodu, vystoupí na závěr rock’n’rollová kapela Přehmat Liberec.

Kde: Rooseveltova ulice, Teplice nad Metují

Vstupné činí 33 Kč. Vstupné pro děti do 12 let zdarma.

Více informací naleznete na www.ta33.cz