Na návštěvníky opět čekají stánky nejen se všemi dobrotami a pochutinami, na které se vždy těší, ale i s dekoracemi a dárečky, které si zde mohou nakoupit. Výběr bude jako obvykle velmi bohatý a nabídka překvapivě různorodá. Trhy se konají 12. listopadu a 10. prosince 2017.

Kdy: 12. listopad 2017 – 10. prosinec 2017 od 9:00 do 16:00 hodin

Tradiční farmářské trhy – zámek Doudleby nad Orlicí

Jako vždy zde návštěvníci mohou nakoupit produkty a výrobky z farem a zahrádek, řemeslné výrobky či podzimní dekorace. Samozřejmě nebude chybět stánek s grilovanými klobásami a občerstvením.

V den trhů se můžete dále zpříjemnit prohlídkou interiérů či návštěvou přírodovědného muzea nebo si můžete pochutnat na dobré kávě v zámecké kavárně.

Farmářské trhy svatomartinské – 12. listopadu 2017

Těšit se můžete na chutné dobroty a poctivé výrobky, ze kterých si každý vybere to své. Čeká na vás velmi zajímavý sortiment, kde nebude chybět víno, uzeniny a ryby, alko i nealko, koření i masti, proutěné košíky i svíčky, ovoce i zelenina přímo od pěstitelů. Pokud by vám byla zima, přijďte se ohřát do zámecké kavárny.

Tradiční farmářské trhy – zámek Doudleby nad Orlicí

Vánoční jarmark – 10. prosince 2017

Vánoční jarmark nabídne spoustu vánočních výrobků, pochutin a lahodných nápojů. Dokonce si zazpíváte vánoční koledy. Od 9:00 do 16:00 hodin se 10. prosince můžete těšit na pestrý program.

Kde: Zámek Doudleby, Zámek 1, Doudleby nad Orlicí

Vstupné na trhy je zdarma či dobrovolné.

Více informací naleznete na www.zamek-doudleby.cz