Připojte se k nezapomenutelné akci plné vánočního kouzla! Naše adventní městečko září novými stánky a pestrou nabídkou vánočního zboží. Rozzáříme vaše srdce unikátním ledovým kluzištěm kolem Samsonovy kašny a perníkovou vyhlídkovou věží. Pod záhadnou zvoničkou, kde si můžete dopřát vánoční punč, najdete zastřešenou diváckou zónu a adventní pódium plné bohatého programu.

Zastavte se u vyřezávaného Českobudějovického betlému a obdivujte adventní panenky. Ať vás všechny vzruší vánoční vyhlídkové kolo. V Ježíškově dílně setkáte jihočeské řemeslníky, kteří vám předvedou své dovednosti. Nezapomeňte si pořídit vzpomínkovou fotku ve vánočním foto pointu.

Adventní tržiště je místem, kde naleznete dřevěné stánky nabízející rozmanitý vánoční sortiment, dárky, lahodné občerstvení a punče různých vůní a chutí. Užijte si medovinu a neodolatelné trdelníky a další vánoční pochoutky. Navíc vám tradiční řemesla a vlastnoručně vyráběný sortiment představí stánci, kde se během celého adventu střídají řemeslníci.

Společně s odborem kultury a cestovního ruchu města České Budějovice jsme rozšířili prostor pro neziskové a sociálně zaměřené organizace, které pomáhají znevýhodněným skupinám obyvatel. Tyto organizace mohou nabízet své výrobky na adventních trzích a váš nákup pomůže zlepšit jejich rozpočet. Přijďte zažít pravou vánoční atmosféru a podpořte dobrou věc!