Podvečerní adventní trhy se v Mladé Boleslavi budou konat od 1. do 23. prosince. Netradiční součástí adventních trhů bude ruské kolo a řetízkový kolotoč. Program tu bude připraven i na Štědrý den dopoledne a bude určen především nejmenším dětem, které si tak mohou zkrátit čekání na nadílku.

Kdy: 1. prosinec 2017 – 24. prosinec 2017

Večerní adventní trhy v Mladé Boleslavi

Mladoboleslavské adventní trhy můžete navštívit v parku u Výstaviště v předvánočním čase denně od 16:00 do 21:00 hodin. Každý den bude zajištěn kulturní program pro návštěvníky ve formě vystoupení pěveckých sborů, jednotlivců či divadelních souborů.

Netradiční součástí trhů bude 16 metrů vysoké ruské kolo a řetízkový kolotoč, který vás vyveze do výšky 26 metrů.

V parku bude stát devět vánočních stánků, kde si budete moci zakoupit vánoční zboží či občerstvení. Ve stáncích budou své zboží nabízet mimo jiné například lidé ze zdejšího domova pro seniory, klienti Centra 83 (lidé s mentálním hendikepem) a podobně. Kromě toho by měl být na adventních trzích také dětský kolotoč a poníci, aby si tu na své přišli skutečně všichni.

Večerní adventní trhy v Mladé Boleslavi

Neznamená to však, že se zapomnělo na Staroměstské náměstí. To bude jako každoročně zdobit vánoční strom, letos patnáctimetrový smrk z Plužné, který společně slavnostně rozsvítíte 3. prosince v 17.00 hodin. Chybět nebude ani betlém a také stánek s vánočním občerstvením, aby se lidé při procházce městem mohli zahřát. Pro nejmenší návštěvníky tu pak bude umístěn nádherný historický kolotoč, na němž se budou děti moci svézt za symbolické vstupné.

Na Staroměstském náměstí se uskuteční i další tradiční prosincové akce včetně mikulášského odpoledne (5. prosince) nebo oslavy příchodu nového roku (31. prosince).

Kde: ulice Staroměstské náměstí, Mladá Boleslav

Vstupné zdarma.

Více informací naleznete na www.mladoboleslavsko.eu