Veletrh cestovního ruchu Euroregion Tour se koná ve dnech od 16. března do 18. března 2017 v Eurocentru Jablonec nad Nisou. Přijďte se informovat o turistické nabídce.

Kdy: 16. březen 2017 – 18. březen 2017

Veletrh cestovního ruchu Euroregion Tour

Ve dnech 17. – 18. března 2017 se koná v Eurocentru v Jablonci nad Nisou 17. ročník veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour, v tomto roce s mottem Pestrý a živý Liberecký kraj.

Veletrh bude pro veřejnost otevřen v pátek a v sobotu 17. – 18. března. Čtvrtek 16. března bude věnován odborníkům v oblasti cestovního ruchu, pro něž je připraven program formou studijní cesty za poznáním výroby tradičních regionálních výrobků Libereckého kraje, především skla a křišťálových lustrů.

Veletrh cestovního ruchu Euroregion Tour nabízí pro návštěvníky Chorvatsko, které zde letos nově představí svoji turistickou nabídku. Nově vystavují i Kroměřížsko, Lázně Velichovky nebo Olomoucký kraj. Liberecký kraj představí na veletrhu své novinky, tipy na výlety, kulturní i sportovní akce, mapy apod. Návštěvníci si budou moci prohlédnout několik výstav včetně modelu Sněžky z polského muzea miniatur v Kowarech.

Veletrh cestovního ruchu Euroregion Tour

V Kině Junior je připraveno zajímavé cestovatelské pásmo „5 + 5 švestek“ o nevšedních zážitcích 10 svérázných cestovatelů, kteří přestaví země, domorodce a podivuhodná místa, která na své cestě objevili, třešničkou bude speciální host.

V pátek bude v Malém sále Eurocentra vyprávět cestovatelka Blanka Nedvědická o Sluneční škole v indických Himalájích. Automobilové nadšence jistě potěší možnost prohlédnout si speciální expediční vozidlo Tatra cestovní agentury Adventura. Během celého veletrhu bude probíhat kulturní doprovodný program, hudební a taneční vystoupení i barmanská show. Připraven je také program pro děti, kreativní korálková dílnička, iQLANDIA nebo program v ekologickém centru.

Organizátoři nezapomněli ani na studenty studující obor cestovní ruch, pro které připravili odbornou soutěž. V rámci veletrhu se uskuteční setkání informačních center Libereckého kraje.

Kde: Eurocentrum Jablonec nad Nisou, Jiráskova 7.

Více informací naleznete na www.euroregiontour.cz