5. a 6. července pro vás otevíráme naše vinařství a slavíme tyto sváteční dny spolu s vámi u pohárku dobrého vína.

Můžete si užít letní atmosféru naší vinařské obce, máte příležitost nahlédnout do výrobních prostor vinařství, ochutnat jedinečný rukopis každého vinaře, zchladit se a zakousnout něco dobrého.

V době od 14:00 do 19:00 můžete navštívit vybraná vinařství. Degustace vzorků u vinaře stojí jednotně 200 Kč. Vína, která vám budou chutnat, si můžete ihned zakoupit.

V tyto dny pro vás bude také volně přístupný místní Bylinkový ráj Sonnentor. Po domluvě je možná také prohlídka Templářských sklepů.

Nahlédnout do prostor čejkovické tvrze budete moci zdarma s průvodkyní, stejně jako do domku T. G. Masaryka, který v Čejkovicích žil během svého dětství.

K dobrému vínu patří také dobré jídlo. Proto v tyto dva dny budete mít možnost ochutnat místní speciality, které vám rádi nabídnout ve vinárně U Templářských rytířů, v místním Hotelu Chateau Zámek Čejkovice, v Bistru Škrobák, v restauraci Kuželna, v Zemědělské a.s. Čejkovice a v Čejka Café.

Pokud přijedete do Čejkovic už v sobotu 2. července, můžete posedět u cimbálové muziky LAŠÁR před BAREM ALDAMÁŠ. Začátek akce v 19. hodin.

Zdroj: ZDE