V Aquaparku Kohoutovice objevíte prostředí příjemné pro strávení několika hodin relaxace či vodních radovánek. Nabízíme služby nejen rodinám s dětmi a plavcům, ale i školám a sportovním oddílům.

Naleznete u nás vše, co potřebujete k odpočinku, vodnímu vyžití a zdravému pohybu – vnitřní bazény, střešní bazén, saunu a také posilovnu.

Pod zajímavě řešenou střechou objevíte 25metrový krytý plavecký bazén hloubky 1,8 – 2,0 m, o teplotě vody 27 – 28oC. Je rozdělen do šesti drah šířky 2,25 m. Navštivte určitě také krytý rekreační bazén s vodními tryskami, perličkovými rošty a vodními chrliči a vířivku. Naši nejmenší návštěvníci využijí dětské brouzdaliště s vodním hřibem. Za horkých letních dnů přijde vhod náš střešní bazén s prostorem k opalování a výhledem na okolí.

Krytý bazén pro plavce 25 m

Pod zajímavě řešenou střechou objevíte 25 m plavecký bazén hloubky 1,8 – 2,0 m, o teplotě vody 27 – 28oC, a s šesti drahami šířky 2,25 m, který je ideálním místem pro váš zdravý pohyb. Náš bazén vám také poskytne prostor k tomu, aby se vaše ratolesti naučily plavat.

Krytý rekreační bazén

Pokud toužíte po relaxaci, pak je tu zejména pro vás rekreační bazén, který vás potěší hlavně díky přítomnosti vodních trysek, perličkových roštů či vodních chrličů. Krytý rekreační bazén udržujeme při teplotě 30°C.

Brouzdaliště 30°C

Zatímco budete relaxovat, vaše nejmenší ratolesti potěší dětské brouzdaliště s vodním hřibem, jehož teplota je 30oC.

Krytá vířivka 34°C

Jestliže vyhledáváte místo k pohodlnému odpočinku, máme tu vířivku dosahující až teploty 34°C.

Občerstvení k dispozici

Zveme vás do našeho baru. Občerstvení je přístupné ze suché i mokré zóny. K dispozici je příjemné posezení, dobrá káva, čerstvé pokrmy. Pobyt vám zpříjemní i připojení k Wi-Fi. Útrata je evidována prostřednictvím vašich čipových hodinek, pohodlně zaplatíte až při odchodu z areálu.

Střešní bazén

Střešní bazén je v sezóně otevřen při příznivém počasí od 10:00 do 20:00 hodin.

Za horkých letních dnů jste si oblíbili náš venkovní střešní bazén a střešní terasu. Jedná se o součást placené zóny areálu, neplatí se zde žádné zvýšené vstupné a je možno libovolně přecházet mezi krytou částí a střešní terasou.

Každodenní otevírací doba je závislá na zájmu návštěvníků i na počasí, v případě příznivého počasí v průběhu prázdnin zde budete moci pobýt v době 9:00 – 19:00 hodin. V případě bouřky musíme terasu i střešní bazén uzavřít. Přesná otevírací doba je uvedena vždy dopředu na webových stránkách i na informačních nástěnkách uvnitř areálu.

Bazén je vhodný i pro menší děti – hloubku má 80 cm, teplota vody kolísá mezi 28 až 30°C. Na bezpečnost a pořádek dohlíží plavčík, který ve velmi horkých dnech ochlazuje podlahu střešní terasy. Bezplatně jsou zde k dispozici polohovatelná lehátka a čtyři velké slunečníky.

Podrobnosti o cenách a otevírací době naleznete zde. 

 

 

Aquapark Kohoutovice