Koupaliště v Přibyslavi je příjemné koupaliště rodinného typu.

Přibyslavské koupaliště má tři bazény. Ten hlavní má nepravidelný tvar a jeho dominantou je široká klouzačka, jež bývá v provozu po celý den.

V bazénu je pětadvacetimetrová plavecká dráha určená plavcům a několik málo atrakcí, jako jsou vodníl avice či několik podvodních i nadvodních chrličů. Uprostřed nádrže je kruhová atrakce, na níž se návštěvníci vlastní vahou houpají a pohyblivá deska pak vytváří vlny.

Další dva bazény jsou malinkaté a jsou určené dětem. Jeden je klasickým brouzdalištěm s hloubkou přibližně pětadvacet centimetrů, v o něco větším je půl metru vody. Propojené jsou malou dětskou nerezovou skluzavkou.

Voda v bazénu je čistá, hlavně dopoledne až křišťálově průzračná. O její aktuální teplotě informují Sportovní zařízení města Přibyslavi na svých webových stránkách. Například ve středu měla přes 26 stupňů, vzduch byl o sedm stupňů teplejší.

Vodu ohřívají pouze sluneční paprsky.

Kdo má dost koupání, může zkusit jinou aktivitu. Pro děti jsou na opalovací louce ruské kuželky nebo dvě minitrampolíny. Odrostlejší mohou využít propojení koupaliště se sportovním hřištěm.

V něm zájemci najdou běžecký ovál a hřiště s umělým povrchem na malou kopanou, basketbal, tenis nebo volejbal.

Najíst se je možné u jednoho většího stánku. Ten nabízí klasické rychlé občerstvení, jako jsou hranolky,párek v rohlíku, bramboráčky, případně sušenky či různé chipsy a další pochutiny.

Provozní doba:  Červen – Září   9:00 – 19:00

Podrobný ceník koupaliště a služeb najdete zde.

Koupaliště Přibyslav