V areálu krytého bazénu Kotlina v Havlíčkově Brodě najdete následující:

BAZÉN SE SLANOU VODOU

Mírně slaná voda (0.4% roztok) je přirozeně antiseptická, likviduje organizmy, které se běžně vyskytují v bazénové vodě, takže voda je zdravější již od samého počátku. Léčí kožní onemocnění, odstraňuje nepříjemný zápach chlóru, nezpůsobuje pálení očí ani po delším pobytu ve vodě, plavec má příjemný a lehký pocit, lidé trpícím astmatem mohou plavat bez nepříznivých symptomů, voda vytváří pocit svěžesti moře. Tímto jsme rozšířili možnost koupání i pro ty, kteří jsou na chlór alergičtí!

PARNÍ LÁZEŇ

V roce 2001 byla vybudována parní lázeň sloužící všem návštěvníkům veřejného plavání. Je umístěna v příchozí chodbě k bazénu a má kapacitu 10 osob (průběžně v celém čase provozu ). Je to místo, kde si můžete nenásilnou formou prohřát své tělo.

SAUNA

V prostoru plaveckého bazénu je v provozu i sauna s kapacitou 20 míst. Návštěvník má možnost v době veřejného plavání využít i plavecký bazén a naopak. Sauna má dvě potírny (12 a 8 osob).

 

Sauna i bazén bývají v letních měsících uzavřeny z důvodu provozu letních koupališť. Bližší informace i podrobný rozis cen najdete zde.

Plavecký bazén a sauna