Koupaliště se nachází v poklidné části Třeště. Na tomto koupališti nemá chemie co dělat. Voda se tu čistí pomocí rostlin a filtračních substrátů. Pokud i vám vadí chlór v bazénech nebo prostě a jednoduše nestojíte o pálení očí a suchou kůži, které jdou ruku v ruce s chlórovanou vodou, pak může být koupání v biotopu tou správnou volbou.

Areál koupaliště se rozkládá na ploše o rozloze 1,5 hektaru, přičemž vodní plocha zaujímá téměř 3500 metrů čtverečních.Koupací plocha je rozdělena na plaveckoumělkou část.

Na nejmenší děti čeká brouzdaliště s maximálně 40 centimetry vody. V plavecké části dosahuje hloubka 2,6 metru. Koupaliště nabízí atrakce v podobě vodního hřibu a chrličů. Děti se navíc mohou vyřádit na šestimetrové skluzavce. Pokud nechcete jen tak polehávat a slunit se, pak můžete zvolit i aktivní formu odpočinku a zahrát si s přáteli plážový volejbal.

V areálu jsou k dispozici WC, venkovní převlékárny, přebalovací pulty, stojany na kola a lavičky. V dnešní době je pak už samozřejmostí Wi-Fi připojení zdarma. Za poplatek si můžete půjčit lehátko a slunečník.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po–Ne: 10.00–20.00

Podrobný ceník a další užitečné informace naleznete zde.

Koupaliště Malvíny Třešť