Krytý bazén Orlová je nově zrekonstruovaný objekt původního bazénu „Doubravan“ s moderním vybavením, nabízející široké spektrum vodních a jiných atrakcí. Svým charakterem je určen ke sportovnímu vyžití, odpočinku a relaxaci návštěvníků všech věkových skupin.

 

Je zde k dispozici plavecký bazén o délce 25 m se 4 drahami, s relaxační částí a částí pro neplavce. Relaxační část velkého bazénu nabízí vodní atrakce v podobě masážní lavice, chrličů, bublátorů apod. Děti, ale nejen ty jistě ocení možnost jízdy na tobogánu o délce 64 m s dojezdovým bazénem a s nezvyklým nástupem nad úrovní střechy bazénu. Ke zvláštnostem tobogánu patří i to, že jedna z jeho částí vede venkovním prostorem. 

Pro nejmenší děti je připraveno dětské brouzdaliště s vodními hračkami, pro jejich rodiče pak např. whirpool. V případě, že jste vyznávači saunování můžete využít našeho Krytého bazénu i k tomuto účelu, nabízíme Vám návštěvu suché sauny s kapacitou 8 osob, parní sauny pro 4 osoby či ledové komory pro 2 osoby, připravena je samozřejmě odpočívárna.

Jelikož u vody většinou vyhládne, můžete se v našem Krytém bazénu občerstvit u tzv.“suchého“ a „mokréhobufetu. Na mokrém baru je však občerstvení omezeno pouze na konzumaci nealkoholických nápojů a to přímo v prostoru „mokrého bufetu„. Kolektivům, ale i jednotlivcům je nabízena možnost pronájmu jednotlivých částí areálu, popř. celého areálu.

 

Podrobnosti o otevírací době a cenách najdete zde.

Krytý bazén Orlová