16. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica v řadě 25 koncertů a divadelních představení nabídne setkání s klasickou hudbou, operou, barokním tancem i alternativní směsicí jazzu a folku.

Kdy: 11. červenec 2017 – 12. listopad 2017

16. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica

Hlavní náplní činnosti je pořádání Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica, který se poprvé konal v roce 2000 ještě jako Festival duchovní hudby Česká Lípa. Působí hlavně na Českolipsku, potažmo v Libereckém kraji, zasahuje ale také do Ústeckého kraje a německého Saska.

Festival Lípa Musica se koná na podzim, zpravidla od září do listopadu, snaží se ale vyvíjet činnost i mimo festival. Pořádají se i samostatné koncerty a spolek ARBOR, který je hlavním pořadatelem MHF Lípa Musica, se snaží podporovat i další kulturní aktivity v České Lípě. Věřte, že pohraničí není nekulturní, vykořeněná krajina a svoji činností se tak snaží jít příkladem.

16. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica

Vstupenky na festivalové koncerty jsou k dostání ve festivalové kanceláři v České Lípě (Žižkova 528/6), na webových stránkách festivalu www.lipamusica.cz, ve vybraných koncertních místech nebo v síti Colosseum Ticket společnosti Perfect system. Doprodej vstupenek probíhá i ve  večerních pokladnách před koncerty. Na řadu vzdálenějších festivalových míst Lípa Musica i letos vypravuje pro své návštěvníky festivalový autobus.

Kde: Klášterní 464/11, Česká Lípa

Vstupné:

Vstupenky na festival jsou k dostání buď online na webu festivalu, nebo v českolipské festivalové kanceláři.

Více informací naleznete na www.lipamusica.cz