V úterý 15. srpna proběhne v klášteře Rosa Coeli letní promítání filmu Anděl Páně 2 se samotným režisérem Jiřím Strachem. Po celou dobu promítání bude k dispozici popcorn a další občerstvení, alko i nelako. Na promítání je nutné mít předem zakoupené vstupenky.

Kdy: 15. srpen 2017 od 21:00 do 23:00 hodin

Anděl Páně 2 v Klášteře Rosa Coeli

V klášteře Rosa Coeli proběhne letní promítání filmu Anděl Páně 2 se samotným režisérem Jiřím Strachem. Po celou dobu promítání bude k dispozici popcorn a další občerstvení, alko i nealko.

Na promítání je nutné mít předem zakoupené vstupenky (k zakoupení na TIC Dolní Kounice) – předprodej zahájen 9.8.2017 od 13:00 hodin. Kapacita je omezena. V případě velmi nepříznivého počasí se akce zcela ruší!

O čem film bude:

Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl – popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských“ zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.

Anděl Páně 2 v Klášteře Rosa Coeli

Kde: Klášter Rosa Coeli, Dolní Kounice

Vstupné:

Cena: 100 Kč
100% ze vstupného bude věnováno farnosti DK na opravy kostela.

Více informací naleznete na www.dolnikounice.cz