Máte rádi jeskyně, ale na obyčejné prohlídce jste již několikrát byli? Zkuste něco nového! Jeskyňáři z Koněpruských jeskyní pro vás přichystali speciální baterkové pondělky v Koněpruských jeskyních.

Kdy: 24. duben 2017 od 8:00 do 16:00 hodin

Baterkové pondělky v Koněpruských jeskyních

Zažijete nevšední zážitek podobný tomu, jaký prožívají jeskyňáři při objevování jeskyní. Správa jeskyní zapůjčí návštěvníkům baterky a umožní jim s průvodci znovuobjevovat Koněpruské jeskyně. Navštívit jeskyně s baterkou a vidět podzemní dómy z jiného úhlu pohledu bude v dubnu možné v pondělí 24. 4. 2017. Prohlídka dvou jeskynních pater trvá přibližně hodinu. Průměrná teplota vzduchu je 10,6 °C, proto se doporučuje teplejší oblečení.

Do jeskyní se každé poslední pondělí v měsíci můžete vypravit v průběhu celého dne, první baterková prohlídka se koná od 8 hodin, poslední v 16 hodin.

Baterkové pondělky v Koněpruských jeskyních

V jeskyních je celkem přibližně 500 schodů včetně točitého schodiště s více než 80 schody ke konci prohlídky. Pokud máte strach z baterek, přijeďte kterýkoliv jiný den na klasickou prohlídku, kdy je jeskyně standardně nasvětlena reflektory. Od dubna do konce září je otevřeno sedm dní v týdnu, od 8:00 do 16:00 hodin.

Kde: Koněpruské jeskyně, Beroun

Vstupné

Plná cena: 130 Kč
Snížená cena: 90 Kč

Více informací naleznete na www.caves.cz