Na návštěvníky čeká pestrá nabídka dobrého jídla a pití, ochutnávky, košty, degustační menu, kulinářské show a různé gastronomické lahůdky. Karneval chutí Ostrava potěší všechny labužníky na Výstavišti Černá louka v Ostravě dne 21. – 23. dubna 2017.

Kdy: 21. duben 2017 – 23. duben 2017 od 10:00 do 16:00 hodin

Karneval chutí Ostrava 2017

Prostor ke své prezentaci dostanou nejen výrobci, distributoři a prodejci jídla a pití, ale také hotely, restaurace, vinařství, pivovary, destilerie a další. Lákat budou i lahůdky na stáncích výrobců a prodejců – sýry, vína, pamlsky, káva, čaje, koření, pekařské, cukrářské, mléčné a řeznické výrobky.

Na ochutnávku budou nejrůznější drinky a nápoje. Chybět rozhodně nebudou prezentace baristů, barmanů, sommeliérů a degustace vín. Pro návštěvníky bude i tentokrát připravena kuchařská show, bohatý doprovodný program a spousty chuťových zážitků a kulinářských zajímavostí.

Karneval chutí Ostrava 2017

Pro širokou veřejnost je připravené pódiové vystoupení šéfkuchařů s přípravou svých specialit s ochutnávkou. Neméně zajímavá a pro labužníky přitažlivá bude opět pro velký úspěch příprava brouků na talíři a Hmyzích pochoutek s možností ochutnávky.

Tento ročník bude i pro celiaky – tedy bezlepkový. Součástí výstavy je také soutěž amatérských kuchařů a profesionálů – Milujeme jídlo!!!

Do soutěže se může přihlásit kdokoliv z návštěvníků Karnevalu chutí. Soutěžící se mezi sebou utkají ve trojicích – amatéři zvlášť a profesionálové zvlášť. Úkolem soutěžících bude připravit pokrm, kde hlavními surovinami budou tři druhy mas.

Karneval chutí Ostrava 2017

Kde: Ostravské výstavy, Černá louka 3235, Ostrava

Více informací naleznete na www.cerna-louka.cz