Dance Festival Trutnov 2017 je určen všem zájemcům z řad veřejnosti a tanečních kolektivů. V průběhu jednoho týdne pracují přihlášení účastníci pod vedením několika lektorů a výsledkem je komponované představení, které je prezentováno v závěru týdne veřejnosti na jevišti trutnovského divadla Uffo.

Kdy: 21. srpen 2017 – 27. srpen 2017

Dance Festival Trutnov

Cílem festivalu je podpořit kulturní dění v oblasti tanečního umění v Trutnově i v celé České republice, rozšířit povědomí o tanci mezi širokou veřejnost a propojit profesionální a amatérskou sféru jevištního umění. Tento projekt je v České republice ojedinělou akcí, účastníci mají možnost tvořivě se podílet na vzniku připravovaného závěrečného představení pod vedením profesionálů, vyzkoušet si mnoho tanečních technik a zároveň objevit to nejdůležitější – vzájemnost a provázanost spolu se všemi, kteří se festivalu zúčastní.

Souběžně s interně probíhajícími lekcemi se uskuteční i jednorázové workshopy pro veřejnost, které jsou otevřené komukoliv bez rozdílu věku a předchozích tanečních zkušeností.

Stále oblíbenější taneční open workshopy pro veřejnost s možností seznámit se se zajímavými tanečními technikami a poznat lektory z několika zemí. Navíc účastníci skupinově chystají závěrečnou taneční show pro veřejnost.

Program lekcí:

Dance Festival Trutnov

pondělí 21. 8. CONTEMPORARY FLAMENCO/ Lola Karpenka (Ukrajina)
úterý 22. 8. YOGA MEETS CONTEMPORARY/ Pavla Vařáková (ČR)
středa 23. 8. STEP FLOW/ Carli Jefferson (Velká Británie)
čtvrtek 24. 8. DANCE IN THE AIR/ Stéphanie N´Duhirahe (Švýcarsko)
pátek 25. 8. DYNAMIC FLOW/ Kateřina Blažková (ČR)

Kde: Náměstí Republiky 999, Trutnov

Vstupné:

Závěrečné vystoupení 100 Kč, děti do 15 let 50 Kč.

Více informací naleznete na www.uffo.cz