Festival Mighty Sounds je unikátní třídenní hudební festival, který se koná každoročně v červenci v Táboře. Na Mighty se hraje hlavně punk, ska, reggae, punkrock, rockabilly, rock´n´roll, hardcore, indie rock a hudební styly, které se od nich odvíjejí anebo s nimi úzce souvisí.

Kdy: 14. červenec 2017 – 16. červenec 2017

Festival Mighty Sounds 2017

Legendární žánrová akce slibuje další nezapomenutelný letní večírek, potvrzují to i první zveřejněné kapely na line-upu festivalu. Specialitou festivalu je fakt, že každoročně představuje hlavně zahraniční jména, která tvoří přes 80% line-upu a jsou doplněna tím nejlepším z především žánrové scény v ČR – zkrátka nic, co by připomínalo tzv. českou festivalovou klasiku. Do Tábora se vrátí Dubioza Kolektiv, skvělá balkánská fúze punku, ska, reggae a hiphopu. Mexičtí Acidez jsou prvními vlaštovkami hardcore punku v programu festivalu, luxusní punk rock přivezou Reno Divorce z USA.

Každoročně v programu najdete přes 150 interpretů, kteří zahrají na čtyřech živých a čtyřech DJských stagích. Tradičně má na festivalu místo divadlo v divadelním stanu a rok od roku se velmi zajímavě vyvíjí nabídka dalšího doprovodného programu, jako například turnaje ve fotbale, nohejbal, U-rampa, graffiti a další. Festival se také chová ohleduplně k životnímu prostředí a používání recyklovaného nádobí z palmových listů a vratných plastových kelímků umenšuje svoji ekologickou stopu.

Festival Mighty Sounds 2017

Kde: U Čápova dvora, Tábor

Více informací naleznete na www.mightysounds.cz