Přijměte pozvání k účasti na akci plné dobrodružství a objevování! V období jarních prázdnin vám nabízíme jedinečnou příležitost zarezervovat si místo na komentované prohlídce hradu Kašperk.

Zažijte magii tohoto historického místa, které je běžně v zimě uzavřené pro veřejnost, pokud se sejdete v dostatečně početné skupině, tedy alespoň pěti osob. Stačí napsat na e-mailovou adresu info@kasperk.cz nebo kastelan@kasperk.cz a my vám rádi zajistíme rezervaci. Délka prohlídky činí 70 minut, ale pokud budou mezi námi i malí dobrodruzi, přizpůsobíme délku a výklad prohlídky podle nich.

Nezapomeňte, že v zimě není k dispozici občerstvení ani grilování, a tak si připravte vlastní svačinu. Na hradě také nejsou suvenýry k prodeji, což vám ale umožní plně se soustředit na samotnou prohlídku.

Vstupenky na tuto unikátní akci jsou dostupné pouze v online předprodeji, a proto neváhejte a rezervujte si své místo hned teď. Kapacita je omezena, a proto doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve, neboť na místě nebudou k dispozici.

Tato prohlídka nabídne poutavý pohled na život na hradě s důrazem na zimní aspekty. Společně se zaměříme na historické metody vytápění a izolace obytných prostor, poznáme tajemství osvětlení, zjistíme, jak se středověký lid zabavoval a co jedl v zimním období, a mnoho dalšího. Tato akce je skvělou příležitostí pro dobrodružné duše a milovníky historie. Připojte se k nám na hradu Kašperk a prožijte nezapomenutelný zážitek!