Úvodním tónem pro událost, kterou jistě nechcete zmeškat, je Tradiční procházka po sklepech ve vinařské obci Popice, a to již popatnácté! Vezměte na vědomí, že akce začíná ve 12:00 hodin a potrvá až do 19:00 hodin, takže máte dostatek času na to, abyste se k nám připojili. Prodej vstupenek bude zahájen od 11:00 hodin u obecního úřadu.

Co můžete očekávat od této úžasné akce? Po zakoupení vstupenky získáte skleničku, nosičku, plánek, propisku a kupóny na víno, které vám umožní ochutnat nejméně 100 vzorků vína. Ano, slyšeli jste správně, 100 vzorků! A pokud by to nebylo dostatečně lákavé, na místě bude také zajištěno občerstvení.

Tato událost, známá jako Tour de Sklep v Popicích, je každoroční vinařskou akcí a jedná se o jednu z prvních svého druhu v regionu. Místní vinaři otevírají své sklepy, ať už jsou malé či větší, a rádi se s vámi podělí o své víno a příběhy. Tato procházka vás nejen zavede do sklepů, ale umožní vám také objevit okolí obce, které skrývá řadu zajímavostí.

Nezmeškejte tuto úžasnou příležitost pro skvělou vína, krásnou krajinu a společnost přátelských vinařů. Přijďte s námi oslavit tradici a vášeň pro víno na Tour de Sklep v Popicích!