Navštivte 11. ročník výstavy tropických motýlů, který se letos uskuteční v prostorách pěstebních skleníků Arboreta Nový Dvůr. Zažijte exotickou atmosféru dalekých krajů a obdivujte krásu těchto živých drahokamů. Akce s názvem Kouzlo živých motýlů v Arboretu Nový Dvůr se uskuteční dne 1. – 30. června 2017.

Kdy: 1. červen 2017 – 30. červen 2017 od 9:00 do 16:00 hodin

Kouzlo živých motýlů v Arboretu Nový Dvůr

Během výstavy v Arboretu Nový Dvůr budou nad vašimi hlavami kroužit krásní tropičtí motýli, kteří v přítomnosti banánovníků, fíkusů, bambusů a dalších tropických a subtropických rostlin vytvoří neopakovatelné prostředí. K vidění budou mimo jiné nádherná morfa, která vás oslní svými blankytně modrými křídly. Vaší pozornosti by však neměli ujít ani perleťovci, danajdy, atlasi, batolci nebo bělásci. A bude-li vám přát štěstí, můžete během prvních několika dní pozorovat, jak se z kukel líhnou motýli, a obdivovat jejich tvary a jedinečné mimikry, které jim v přírodě pomáhají přežít.

Kouzlo živých motýlů v Arboretu Nový Dvůr

Výstava s názvem Kouzlo živých motýlů představuje návštěvníkům vzácné druhy těchto živočichů. Zhlédnout ji můžete v průběhu celého měsíce června, a to vždy od 9:00 do 16:00 hodin.

Kde: Arboretum Nový Dvůr, Stěbořice

Vstupné

Plná cena: 20 Kč
Snížená cena: 15 Kč

Kouzlo živých motýlů v Arboretu Nový Dvůr

Ceny se vztahují pouze pro vstup do areálu Arboreta.

Více informací naleznete na www.szm.cz