Pohled na Brno, jako město neobyčejné i každodenně prožívané, utvářené lidskými příběhy, vztahy a vzpomínkami vám zprostředkuje oblíbený cyklus tematických procházek Brnem.

Kdy: 12. červen 2017 – 26. srpen 2017

Letní tematické prohlídky Brna

Rádi hledáte příběhy, milujete neobvyklá místa a lákavá témata? Pohled na Brno, jako město neobyčejné i každodenně prožívané, utvářené lidskými příběhy, vztahy a vzpomínkami vám zprostředkuje oblíbený cyklus tematických procházek Brnem. Startuje na začátku prázdnin a společně se svými průvodci ho připravilo TIC Brno!

Cestovatelé, návštěvníci i Brňané se mohou těšit na nové okruhy brněnskými pasážemi nebo známými ulicemi. Vydají se s průvodci po stopách brněnských osobností, ale i pivovarů a mordů.

Průvodci TIC Brno vás upozorní na brněnské maličkosti – drobnosti, reliéfy a emblémy v centru města, kterých si při běžném procházení ulicemi možná nikdo ani nevšimne. Každá procházka je určena pro omezený počet osob, doporučujeme proto zakoupit si vstupenky v předprodeji. On-line na ticbrno.cz nebo v IC TO JE Brno v Panenské ulici a IC v Radnické ulici.

Letní tematické prohlídky Brna

Více nejen o termínech tématických prohlídek najdete na www.ticbrno.cz/cs/prochazky

Kde: Radnická 2-10, Brno

 

Více informací naleznete na www.ticbrno.cz