Zavítejte na 8. ročník setkání automobilových veteránů s názvem Oldtimer Bohemia Rally 2017, které bude přehlídkou technické dovednosti našich předků, řemeslné zručnosti a láskyplnosti současných majitelů starých vozidel, sportovním soupeřením i společenskou událostí s doprovodným kulturním programem.

Kdy: 8. červen 2017 – 10. červen 2017

Oldtimer Bohemia Rally 2017 v Mladé Boleslavi

Mezinárodní rally historických vozidel pod mezinárodní asociací FIVA (Fédération Internationale des Vehicles Anciens), které je řazeno do kalendáře Mistrovství světa, se koná v Mladé Boleslavi od roku 2010. Pořadatelem je město Mladá Boleslav společně s Klubem historických vozidel Mladá Boleslav. Akce nabízí vždy pestrou podívanou.

Během prvního dne provedou posádky své vozy večerními ulicemi Mladé Boleslavi a nejbližším okolím. Start je v 17.00 na Staroměstském náměstí, kde již od 13.00 hod. budou vybraná vozidla vystavena a bude zde probíhat kulturní program.

Oldtimer Bohemia Rally 2017 v Mladé Boleslavi

Akci tradičně pořádá Klub historických vozidel Mladá Boleslav společně s městem. Trať je již vybrána a její celková délka je zhruba 350 km.

V pátek ráno v 8.30 hodin posádky vyrazí ze Staroměstského náměstí do Hrádku nad Nisou a odpoledne se do pořadatelského města vrátí. Sobotní putování (start opět v 8.30 hodin ze Staroměstského náměstí) je naplánované do pivovaru Velké Popovice, kde si závodníci a motory vozidel odpočinou. Ten samý den se rally vrátí do Mladé Boleslavi a vyvrcholí večerním slavnostním vyhlášením výsledků s předáním cen.

Kde: Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav

Vstupné je zdarma.

Více informací naleznete na www.obr-mb.cz