Dalším podnikem Rallysprint série 2017 bude již XXXVIII. ročník Rally Pačejov. Díky vstřícnému postoji obce Pačejov se podařilo zajistit nové zázemí pro rally. Rally se pojede tradičně 28. -29. července.

Kdy: 28. červenec 2017 – 29. červenec 2017

Rally Pačejov

Kromě dalšího dílu RI Okna Rallysprint série 2017 se v Pačejově pojede také přidružený pohár P2+ pro silné čtyřkolky a vozy GT. Tradičně sem zavítá i Autoklub Mistrovství České republiky v rally historických vozidel. Díky mnoha domácím posádkám má v Pačejově právě historické závodění velmi dobrou úroveň a tradici. Opět nebude chybět ani Česká trofej v rally pravidelnosti pro sériová historická vozidla. I v letošním roce je vypsán pohár pořadatele pro zahraniční účastníky.

Rally Pačejov

Udělat výraznější změnu v trati dnes není otázka jednoho roku, proto rally pro letošní rok zůstává na identických tratích z minulého ročníku. Přesto na posádky jedna velká změna čeká. Nejtěžší rychlostní zkouška Čečelovice se poprvé pojede v obráceném směru. Z pohledu posádek se tak bude jednat v podstatě o novou rychlostní zkoušku. Diváci se zase mohou těšit na neokoukaná divácká místa.

Kde: Pačejov 205, Horažďovice

Více informací naleznete na www.rallypacejov.cz