Hanácký rally klub připravuje i pro tento rok začátkem května tradiční automobilovou soutěž s názvem Rally Vyškov, která se podle termínového kalendáře Federace automobilového sportu Autoklub ČR na rok 2017 uskuteční ve dnech 5. května a 6. května 2017.

Kdy: 5. květen 2017 – 6. květen 2017

Rally Vyškov 2017

Začátkem května se do Vyškova vrátí tradiční automobilová soutěž Rally Vyškov. Jedná se o jednoetapovou soutěž, mající tři sekce a tři rychlostní zkoušky. Celková délka tratí rychlostních zkoušek je přibližně 75 km.

Již 25. ročník Rally Vyškov bude součástí šampionátu Rallysprint serie a Poháru 2+. Administrativní a technické přejímky a seznamovací jízdy posádek s tratí soutěže proběhnou v pátek. V sobotu, 6. května 2017, se pak uskuteční vlastní soutěž. Start a cíl rally se budou nacházet na parkovišti u okružní křižovatky u Agrodomu ve Vyškově.

V průběhu víkendu bude redakční tým pod vedením Lukáše Chuma přinášet ze soutěže online reportáž, různé postřehy, fotografie a další aktuality. Nespornou výhodou webové stránky redakce je její technická vyspělost. Lze prohlížet jak klasickým způsobem na počítačích, tak i v optimalizované podobě na mobilních zařízeních. Tato verze je uzpůsobena pro snadný přístup a minimální spotřebu mobilních dat, proto je ideálním partnerem pro zjišťování nejnovějších informací přímo z terénu.

Kde: Hanácký rally klub v AČR, Agrodům Vyškov

Více informací naleznete na www.rallyvyskov.cz