Návštěvníky o prvním květnovém víkendu čeká na Masarykově okruhu více než 10 závodních tříd v rámci rakouského historického šampionátu Histo Cup, na kterém se představí klasické závodní vozy 2. poloviny 20. století.

Kdy: 5. květen 2017 – 7. květen 2017 od 8:30 do 17:00 hodin

Histo Cup 2017

Chevrolet Camaro nebo Ford Mustang jako zástupci amerických muscle cars. Alfa Romeo nebo závodní kousky od BMW reprezentují evropské mrštné cesťáky. Historické formule, které vás přenesou o mnoho desetiletí nazpět, aby vám ukázaly syrové závodění bez veškerých moderních technologií. V těchto i dalších závodech Histo Cupu záleží hlavně na umu řidiče. Přijďte to zažít. O zábavu nebude nouze.

Legendy automobilového průmyslu vám nestačí? V takovém případě zažijte adrenalinem prodchnutou atmosféru při závodech agilních otevřených sporťáků od rakouského výrobce KTM. Výjimkou nejsou kola zajetá pár vteřin nad 2 minuty.

Součástí závodního víkendu Histo Cup je doprovodný program určený pro rodiny s dětmi. Vyzkoušet můžete závodní simulátor.

Komfort diváků rozšíří velkoplošná obrazovka

Na Masarykově okruhu budou od pátku do neděle otevřené tribuny C a F a sedadlové tribuny T3 a T5 nadcházející se u cílové rovinky. Přístupný bude i paddock. Pro detailnější přehled o dění na trati mají návštěvníci možnost sledovat velkoplošnou obrazovku umístěnou naproti tribunám T3 a T5.

Histo Cup 2017

Kde: Automodron Brno, Masarykův okruh 201, Brno

Vstupné 100 Kč

Otevřené přírodní tribuny C a F, sedadlové tribuny T3 a T5 a paddock.

Parkovné je zdarma.

Více informací naleznete na www.automotodrombrno.cz