Přijďte se připojit k nezapomenutelné akci, kde se bude dít nespočet věcí! Nejenže budou na místě mnozí prodejci, kteří vám nabídnou široký sortiment výrobků, ale také budete moci sami vyzkoušet různá řemesla. Celý den bude prostoupen vzrušujícím doprovodným programem, který si užijete po celou dobu trvání události.

Pro naše malé návštěvníky připravujeme pohádky a skvělé vystoupení kejklíře. Dospělí se mohou těšit na koncert od historické skupiny Grál, který vás zaručeně dostane do varu. Pokud rádi soutěžíte nebo milujete dobré dobroty, můžete se zapojit do naší soutěže o titul nejlepšího povidla a nejlepší povidlové buchty.

Co je nejlepší na tomto všem? Vstup na tuto fantastickou akci je zdarma! Nechceme, abyste tuto jedinečnou příležitost minuli.

A to není vše! Zveme vás také na Medové dny, které probíhají od 28. do 29. září od 9 do 17 hodin v Orlovně. Tady budete mít možnost vidět prosklený úl s včelami a prohlédnout si fascinující včelařskou výstavu a včelí stezku. Samozřejmě, nebude chybět ani med, medovina a další lahodné včelí produkty, které si budete moci zakoupit. Vstup na Medové dny je dobrovolný, takže můžete přispět podle svých možností a podpořit tuto úžasnou událost. Nezapomeňte si tyto termíny označit v kalendáři a připojit se k nám na obou akcích!