Vstupte do vzrušujícího dění, které se chystá v rámci Svatováclavského festivalu piva na závěr letošní letní sezony v krásném areálu Kraličák! Toto události nabízí neuvěřitelný mix zábavy pro všechny generace.

Soutěžní přehlídka bude nezpochybnitelným vrcholem celého festivalu. Přijďte ochutnat nejen soutěžní vzorky, ale i bohatý výběr piv od místních i regionálních pivovarů. V gastro zóně ve Stříbrnicích si můžete dopřát výtečné pochoutky, které zaručeně uspokojí vaše chuťové buňky. A to není vše!

Celý den bude prožitý v úžasné atmosféře, kdy se budou konat bleší trhy a prodej regionálních produktů. To vše doplní bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi i pro všechny, kteří hledají zábavu.

A jakmile zapadne slunce, rozproudíme tanec na soutěži o nejlepšího tanečníka, kterou opět zahrají Ukulele Troublemakers. Pokud si vzpomenete, zazářili na festivalu loni s jejich originálními verzemi oblíbených písní. Takže vezměte své taneční boty a připojte se k nám – tato událost slibuje být skvělým zakončením letní sezony, kterého byste neměli minout!“