Vítejte v srdci Lednicko-valtického areálu, kde se právě chystá nejočekávanější událost – Valtické vinobraní! Toto je akce, kterou prostě nesmíte minout. Bude to slavnost vína, burčáku a samozřejmě skvělé nálady.

Na dvou pódiích se sejdou hudební hvězdy z různých žánrů, a to z celého spektra české hudební scény. Můžete se těšit na úžasnou hudbu a nezapomenutelné vystoupení kapel jako O5 & Radeček, Slza, Děda Mládek Illegal Band, Kapela Aleše Hámy a The Teachers. Navíc zde bude i druhá scéna na zámku Valtice, která zahrnuje folklórní muziku a posluchači si mohou vychutnat známé soubory jako Harafica a Hradišťan s Jiřím Pavlicou.

A to není všechno! Třetí pódium na ulici Vinařská, v areálu vinařství CHÂTEAU VALTICE a Vinných sklepů Valtice, nabídne ochutnávky burčáku, degustace mladých perlivých vín a sektů, tombolu a dokonce i prohlídkové okruhy, které zahrnují Křížový sklep, chrám vína s rotundou a katedrálu vína s vyhlídkou. V sobotu večer pak nemůžete minout show kapely The Teachers, která vás rozhodně rozezpívá a roztančí.

A nezapomeňte na tradiční krojovaný průvod Střední vinařské školy, který projde městem a zastaví se i na třetím pódiu. Průvod vyjde od Střední vinařské školy Valtice v pravé poledne a dorazí na hlavní pódium na náměstí ve 14 hodin.

A teď ta nejlepší zpráva – vstupenka na Valtické vinobraní zahrnuje také volný vstup do Národního zemědělského muzea, kde momentálně probíhají zajímavé výstavy, včetně té o víně a tradicích. Pro děti je připravena speciální dětská zóna ve dvoře místní základní školy, kde se budou moci zabavit soutěžemi, malováním a dostanou i sladkou odměnu. A to nejlepší na závěr – děti do 12 let mají na Valtické vinobraní vstup zdarma.

Tak co, nechcete se přidat k nám na tuto úžasnou akci plnou zábavy, vína a skvělé hudby? Těšíme se na vás!