Určitě budete nadšeni tradičními trhy, které plní vzduch vánoční atmosférou a lákají na účast v tomto nezapomenutelném zážitku. Představte si velký vánoční strom, který doslova září světlem a radostí, betlém s dřevěnými sochami v životní velikosti, který vás vtáhne do příběhu prvního vánočního rána, a živá zvířata v chlívku, která vytvářejí okouzlující kulisou.

Pro milovníky historie tu máme historický kolotoč, který vás vrátí do minulých dob a osvícené ruské kolo, které vytváří nádherný kontrast s tmavou zimní oblohou. A co teprve výborné občerstvení a voňavé vánoční nápoje, které vás zahřejí a naladí na vánoční pohodu.

Ale to není vše! Na těchto trzích se můžete také těšit na ukázky lidových tradic a řemesel se zaměřením na Vánoce a vánoční tématiku. Během celého adventu se bude na podium konat doprovodný kulturní program, který vás bude bavit a rozvíří vaše vánoční nadšení.

A pokud se chcete trochu ponořit do historie a objevovat tajemství města, vydejte se na adventní prohlídky Prazdroje. A nezapomeňte si udělat čas na romantickou projížďku vánoční tramvají, která vás provede městem plným světelných dekorací a vánoční magie. Přijďte a zúčastněte se této úžasné akce, která vám přinese spoustu radosti a nezapomenutelných zážitků!