Přijďte se připojit k neuvěřitelnému vánočnímu zážitku na Staroměstském náměstí! Naše Vánoční trhy jsou letos plné akce a událostí, které vás zaručeně nadchnou. Sázíme na české suroviny a výrobky, abychom vám přinesli autentický vánoční průžek z naší země.

Naše nabídka je bohatá a rozmanitá. Můžete si pochutnat na českých klobásách, tradičním trdelníku a lahodném cukroví od místních výrobců. Pro ty, kteří touží po luxusu, připravujeme ústřice a šneci. Ale to není vše! Prodejci ve stáncích nabídnou široký sortiment tradičního vánočního zboží a výrobků. Najdete zde ozdoby z různých materiálů, svíčky, věnce, vykrajovátka, ozdoby na stromeček, potřeby na pečení, textilní výrobky, dřevěné a slámové dekorace a mnoho dalšího. Budeme mít také ubrusy, vánoční povlečení, čepice, betlémy, jmelí, různé doplňky a vánoční koule.

Naši trhovci se neomezí jen na prodej, ale také vám předvedou tradiční řemesla. Na našem pódiu, postaveném přímo na náměstí, se budou střídat umělci z celé republiky. Představí se dětské soubory, kapely, zpěvačky a zpěváci. Nezapomenou ani folklórní soubory, pěvecké sbory a mnoho dalších umělců.

A to není všechno! Vánoční trhy se konají i na Václavském náměstí, kde najdete stánky a krásně rozsvícený vánoční strom. Celým Pražským vánočním trhům dominuje magie světelných dekorací, vůně svařeného vína a cukroví, zvuky koled a veselý ruch lidí, kteří společně tvoří nezapomenutelnou atmosféru vánoční pohádky.

A pokud se chcete ponořit do této kouzelné atmosféry na jiných místech v Praze, také máme něco pro vás! Krásné vánoční trhy najdete na Tyláku, na náměstí Míru, na náměstí Republiky a na Andělu. A nezapomeňte na Malostranské Vánoce na Kampě, které jsou opravdovým klenotem. Tradiční trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad vás také nezklamou.

Náš otevírací čas je pro vás co nejpohodlnější. Prodejní stánky s širokým sortimentem a občerstvením jsou otevřené na Staroměstském náměstí, Václavském náměstí a náměstí Republiky každý den od 10 do 22 hodin. Přijďte si užít tu nejkrásnější vánoční atmosféru!