Přijďte se připojit k nezapomenutelné události v Brně! V pátek 24. listopadu 2023 se na náměstí Svobody uskuteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Tento okamžik bude zvlášť výjimečný, protože strom bude rozsvícen primátorkou a biskupem za účasti několika tisíců nadšených Brňanů.

Brněnské Vánoce pak nabídnou bohatý program pro děti i dospělé, který potrvá až do 23. prosince. Užijte si atmosféru zimního Brna bez spěchu a stresu před Vánoci a ochutnejte teplý nápoj pod širým nebem. Těšit se můžete na stánky s lahodným občerstvením a originálními vánočními dárky. Nenechte si ujít brněnské hrníčky a vratné obaly, vánoční strom, který připomíná první vánoce u nás, koncerty, velký vyřezávaný betlém a Ježíškovu poštu. Navíc budou k dispozici adventní procházky a jízdy, a můžete si vychutnat úchvatný výhled ze slavnostně nasvícené věže Staré radnice.

Brněnské Vánoce jsou událostí, která nesmí chybět ve vašem kalendáři. Přijďte se těšit na tu nejkrásnější a nejradostnější dobu roku společně s tisíci Brňáky a návštěvníky!