Máte rádi jeskyně, ale na obyčejné prohlídce jste již několikrát byli? Zkuste něco nového! Jeskyňáři z Koněpruských jeskyní pro vás přichystali speciální „baterkové pondělky“.

Kdy: 30. říjen 2017 od 8:30 do 15:00 hodin

Baterkové pondělky v Koněpruských jeskyních – říjen

Zažijete nevšední zážitek podobný tomu, jaký prožívají jeskyňáři při objevování jeskyní. Správa jeskyní zapůjčí návštěvníkům baterky a umožní jim s průvodci znovuobjevovat Koněpruské jeskyně. Navštívit jeskyně s baterkou a vidět podzemní dómy z jiného úhlu pohledu bude v říjnu možné v pondělí 30.10. 2017.

Prohlídka dvou jeskynních pater trvá přibližně hodinu. Průměrná teplota vzduchu je 10,6°C, proto doporučujeme teplejší oblečení. Do jeskyní se každé poslední pondělí v měsíci můžete vypravit v průběhu celého dne, první baterková prohlídka se koná od 8:30 hodin, poslední v 15:00 hodin.

Baterkové pondělky v Koněpruských jeskyních – říjen

V jeskyních je celkem přibližně 500 schodů včetně točitého schodiště s více než 80 schody ke konci prohlídky. Pokud máte strach z baterek, přijeďte kterýkoliv jiný den na klasickou prohlídku, kdy je jeskyně standardně nasvětlena reflektory.

Kde: Koněpruské jeskyně, Beroun

Vstupné:

Plná cena: 130 Kč
Snížená cena: 90 Kč

Více informací naleznete na www.caves.cz