Přijďte na 16. ročník pivního festivalu s názvem Beerfest Olomouc 2017 ve dnech od 25. května do 27. května 2017. Budete moci ochutnat až 100 značek piva počínaje klasickými „desítkami“ až po nejrůznější pivní speciály z produkce více jak 30 pivovarů z ČR.

Kdy: 25. květen 2017 – 27. květen 2017

Beerfest Olomouc 2017

Již deset let se v hanácké metropoli Olomouc na přelomu května a června koná pivní festival „Beerfest Olomouc“, který láká návštěvníky na zajímavý program, pestrou nabídku doprovodných akcí, hudební vystoupení a především na vynikající zlatavý mok, kterého se představí na sto druhů.

Akce se uskuteční v novém termínu, ale na tradičním místě, a to v areálu olomoucké Korunní pevnůstky. V areálu pivního festivalu budou návštěvníci moci ochutnat okolo 100 značek piva počínaje klasickými “desítkami” až po nejrůznější pivní speciály z produkce více jak 30 pivovarů z ČR, regionálních pivovarů a minipivovarů. Po tři dny je pro návštěvníky největšího pivního festivalu v republice připraven bohatý doprovodný program spojený s vystoupením špiček nejen české hudební scény.

Beerfest Olomouc 2017

Pro milovníky internetu bude k dispozici zdejší kavárna s wifi připojením. Příjemným bonusem bude skutečnost, že prvních 1 500 návštěvníků obdrží pivo zdarma. Slavnostní zahájení celé akce již tradičně provede primátor Olomouce symbolickým naražením prvního soudku.

Kde: Korunní pevnůstka, Olomouc

Vstupné

Cena v předprodeji: IC Olomouc, CK Bavi Litovel 160 Kč
Cena na místě: ČT 200 Kč, PÁ 250 Kč, SO 200 Kč

Beerfest Olomouc 2017

Více informací naleznete na www.pivnifestival.cz