Škola běhu a kondiční venkovní cvičení pro dospělé, využívající hlavně váhy vlastního těla a přírodních terénů.

Kdy: 20. červenec 2017 od 18:00 do 19:00 hodin

Buď fit s Ekoparkem

Pokud Vás trápí problémy zad, kloubů, nesprávná chůze, držení těla a jiné problémy, jóga je prostředek, který Vám může od těchto problému pomoci. Navíc v příjemném a klidném prostředí EKOParku pod širým nebem.

Volné pokračování prvních lekcí venkovního cvičení. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Lekce již neobsahuje teoretickou část.

Trénink povede Jan Honzík, hlavní trenér a spoluzakladatel venkovního kondičního cvičení pro dospělé BOOTCAMP team!

S sebou si vezměte sportovní oblečení, případně podložku na cvičení.

Co vše v Ekoparku najdete:

Relaxační prvky určené pro pobyt v přírodě, piknikové paloučky, vyhlídkové rozhledny pro pozorování a naslouchání zvukům přírody, ale i pro přespání ve volné přírodě, obří pískoviště, prolézačky, kniho-budky, houpací sítě, hmyzí hotely, kontaktní mini zoo, čapí hnízdo z větví, dětské bludiště, přírodní stezku pro chůzi na boso tzv. smyslový chodníček, interaktivní javorový altánek plný dřevěných skládaček a blátivou kuchyní, originální dřevěné sochy na které je přikázáno sahat a mnoho dalšího.

Pro sportovní účely a zdravý životní styl je v parku k dispozici crossfit/workoutové hřiště – venkovní posilovna pro procvičení celého těla. V průběhu sezony si dále můžete v EKOParku zasportovat i při organizovaných volnočasových aktivitách např.: lekce jógy, tai-chi s čajovým rituálem, cvičení maminek s kočárky, sebeobrana Kravmaga, tanec a mnoho dalšího.

Buď fit s Ekoparkem

Kde: Sokolská 518/54, Liberec

Vstupné

Cena: 120 Kč ( v ceně celodenní vstup do EkoParku)

Více informací naleznete na www.ekoparkliberec.cz