Šansony Chantal Poullain – to je hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie.

Kdy: 10. říjen 2017 od 19:00 do 21:00 hodin

Chantal Poullain – Chansons v Písku

Chantal Poullain zpívá svoje vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum, jak to umí jen ona.

Kapelu tvoří:

Chantal Poullain
Štěpán Markovič – saxofon
Ondřej Kabrna – klavír
Matěj Černý – kontrabas

Chantal Poullain-Polívková (* 17. srpna 1956 Marseille, Francie) je česko-francouzská filmová a divadelní herečka. Vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských televizních filmech.

Chantal Poullain – Chansons v Písku

Chantal Poullain vstoupila do podvědomí českého publika už v osmdesátých letech, kdy spolu se svým tehdejším manželem Bolkem Polívkou zazářila v představení Šašek a královna. Natočila řadu českých filmů. Hostovala v mnoha divadlech, například Klicperově divadle v Hradci Králové, Národním divadle, v Divadle Bez zábradlí apod. Dnes působí v pražském divadle Ungelt v drama Hra o manželství, Šest tanečních hodin v šesti týdnech, Na vaše riziko, Kurtizána. Je zároveň zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal, která pomáhá zlepšovat prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí.

Kde: Centrum kultury města Písek, Nábřeží 1. máje 1605, Písek

Vstupné:

V online předprodeji 230 Kč, na místě 260 Kč.

Nejsnáze si vstupenky zakoupíte on-line. V pracovní dny je také můžete koupit v pokladně Kulturního domu a pokladně Divadla Fráni Šrámka (vchod z boku ~ Senior point), případně hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Více informací naleznete na www.centrumkultury.cz