38. mezinárodní zahradnická výstava a veletrh Flora Olomouc nabídne také veletrh zahradní mechanizace, pomůcek a potřeb pro zahradníky a zahrádkáře Hortifarm. Dále vás čekají jarní zahradnické trhy, prodejní trhy květin, okrasných dřevin, zahradnického sortimentu, pomůcek a potřeb pro zahradníky a zahrádkáře.

Kdy: 20. duben 2017 – 23. duben 2017 od 9:00 do 18:00 hodin

Jarní Flora Olomouc 2017

Na návštěvníky čeká velká expozice Svazu Květinářů a floristů ČR, zajímavé exponáty soutěže v aranžování květin, krásná jarní květinová přehlídka i bezplatné odborné poradenství v samotném pavilonu Českého zahrádkářského svazu. Součástí jarní výstavy Flory bude rovněž odborný a zábavný doprovodný program.

Na výstavě bude možné si nechat poradit například od odborníků v expozici Českého zahrádkářského svazu. Zahrádkáři se také představí velkou společnou květinovou přehlídkou doplněnou narcisy, skalničkami, léčivými, kořeninovými a aromatickými bylinami.

Jarní Flora Olomouc 2017

Zahrádkáři, kutilové nebo chalupáři mohou zavítat na zahradnické trhy, které najdou na volných plochách výstaviště ve Smetanových sadech. Na výběr bude z pestré nabídky květin, zeleniny, semen, okrasných rostlin, školkařských výpěstků, zahradnických pomůcek a dalších potřeb.

Pro návštěvníky výstavy budou otevřeny sbírkové skleníky s exotickou květenou a sousedící botanická zahrada Univerzity Palackého se zajímavými rostlinnými exponáty. Se vstupenkou se můžete vydat i do botanické zahrady výstaviště Flora v dalším z městských parků v Bezručových sadech.

Kde: Výstaviště Flora Olomouc, Wolkerova 17, Olomouc

Vstupné:

Jarní Flora Olomouc 2017

Plné vstupné činí 150 Kč na místě a 120 Kč při online prodeji přes internet, návštěvníci budou mít část expozice Pevnosti poznání přístupnou zdarma.

Otevírací doba:

Brány jarní Flory Olomouc 2017 budou otevřeny denně od 9:00 do 18:00 hodin.

Více informací naleznete na www.flora-ol.cz