Přijďte si užít jógu pod širým nebem. Zacvičíte si oblíbenou Power jógu, která má velmi pozitivní účinek pro vaše tělo – s dokonale zpevněnými křivkami.

Kdy: 29. srpen 2017 od 19:00 do 20:15 hodin

Liberec jóga v EkoParku

Power joga je dynamický styl cvičení, kdy je celé tělo souměrně posilováno, zatěžováno, protahováno a uvolňováno díky vyvážené kombinaci fyzioterapeutických a strečingových metod. Souměrnost spočívá v paralelním posílení jednoho svalu a protažení druhého svalu. Krom hlavních svalových skupin se zde soustředí na hluboko uložené stabilizační svaly, které pomáhají držet rovnováhu a správné držení těla, zdravé klouby a pružnou páteř.

Pravidelným cvičením se krom pohybového aparátu harmonizují i ostatní funkce jako je trávící, lymfatický, nervový systém, celkově se zlepší funkce vnitřních orgánů, tělo se více okysličí, tkáně prokrví, imunitní systém posílí.

Liberec jóga v EkoParku

Ačkoliv je Power joga zaměřená více na fyzické tělo, kde její účinky pocítíme pravděpodobně jako první, synchronicitně se síla a zdraví otisknou i do ostatních úrovní našeho života a tak jako joga klasická, může být i Power cestou transformace k lepšímu, vědomějšímu životu.

Lektorka: Květa Kulštejnová (Siddha-Yoga)

Kde: Sokolská 518/54, Liberec

Vstupné činí 120 Kč (cena zahrnuje celodenní vstupné do EKOParku)

Více informací naleznete na www.ekoparkliberec.cz