Obdobně jako předešlé roky, i letos čeká letní návštěvníky Stezky korunami stromů na Lipně příjemné zpestření. Každé červencové a srpnové úterý si mohou užít prodlouženou otevírací dobu, a to až do 23:00 hodin. Těšit se mohou nejenom na speciální noční osvětlení Stezky, které vykouzlí jedinečnou atmosféru, ale také koncerty hned několika kapel napříč různými hudebními žánry. Prodloužený provoz má i lanová dráha – poslední jízda je ve 23:30 hodin.

Kdy: 1. červenec 2017 – 31. srpen 2017

Noční Stezka korunami stromů Lipno

Chcete vidět neopakovatelný západ slunce, nebo prožít noční romantickou procházku v korunách stromů, kdy osvětlení zajišťují speciální světla, která dotváří atmosféru? Pak se vydejte některé prázdninové úterý na Stezku korunami stromů Lipno, kdy si můžete užít prodlouženou otevírací dobu, a to až do 23:00 hodin.

Noční Stezka korunami stromů Lipno

Během prázdninové prodloužené otevírací doby (až do 23:00 hodin) si navíc můžete vychutnat každé úterý jeden z připravovaných koncertů. V průběhu léta zazní na Stezce postupně jazz, swing, blues, ale i klasická hudba nebo rhythm & blues. Koncerty začínají vždy ve 20:00 hodin a jsou v ceně vstupného. Nejbližší termín koncertu je 11.7.2017, kdy představí své písníčky českobudějovická kapela Banjaluka. Její členové jsou zároveň herci budějovického Malého divadla. Těšit se můžete na směs crossoveru a folku. Výrazný je akordeon zpěvačky Lucie Škodové nebo banjo Petra Hubíka. Banjaluka hraje své vlastní autorské písně.

Na Stezku se lze večer dostat buď klasicky lanovou dráhou z hlavního parkoviště, která má také prodlouženou otevírací dobu nebo po vyznačené turistické cestě.

Noční Stezka korunami stromů Lipno

Stezka je specifická i svou celoroční otevírací dobou, která umožňuje vracejícím se návštěvníkům jedinečný zážitek a možnost srovnání okolní krajiny v průběhu celého roku. Atrakce je unikátní nejen svou vyhlídkou, ale i kompletní bezbariérovostí pro dětské kočárky, ale i pro vozíčkáře.

Kde: Stezka korunami stromů Lipno, Lipno nad Vltavou

Vstupné:

Plná cena: 200 Kč
Snížená cena: 160 Kč
Rodinné vstupné: 550 Kč

Více informací naleznete na www.stezkakorunamistromu.cz