Norah Jones vystoupí na festivalu Colours of Ostrava 2017. Devítinásobná držitelka Grammy se představí vůbec poprvé v České republice. Nenechte si tuto událost ujít! Rozhodně nebudete litovat.

Kdy: 19. červenec 2017

Norah Jones v Ostravě

Dramaturgicky vzato nejpestřejší a nejkvalitnější tuzemský hudební festival Colours of Ostrava zatím na rok 2017 jako hlavní hvězdy oznámil americké hitmakery Imagine Dragons, alternativní britské rockové kvarteto Alt-J, nedávného nositele ceny Mercury Benjamina Clementina či jazzovou zpěvačku a písničkářku Lauru Mvulu. Asi největší očekávání jsou ale spjatá s vystoupením písničkářky Nory Jones, jejíž muzika zúročující vlivy jazzu a country je v České republice oblíbená.

Norah Jones se představila na mezinárodní scéně v únoru 2002 s debutovou deskou Come Away With Me, na níž poprvé ukázala světu svůj jedinečný hlas. Nahrávka se v hudebním světě stala fenoménem. Od té doby prodala Norah Jones přes 45 milionů alb.

Norah Jones v Ostravě

Norah Jones vlastním jménem Geetali Norah Jones Shankar je populární písničkářka a pianistka. Její hudba bývá označována jako směs jazzu, country a popu. Svá alba vydává u čistě jazzového vydavatelství Blue Note. Po svém prvním albu: Come Away With Me, získala osm cen Grammy. Dva roky studovala jazzový klavír na University Of North Texas.

Kde: Stodolní 22, Ostrava

Více informací naleznete na www.colours.cz