V Karviné se letos o prázdninách opět jezdí kočárem! Zkušený vozka s párem nádherných tahounů se těší na zájemce a je připraven vás alespoň na okamžik přenést do romantiky dávných časů. Neváhejte a užijte si této regionální jedinečné nabídky.

Kdy: 30. červen 2017 – 26. srpen 2017

Nostalgické jízdy městem Karviná

Darujte projížďky svým nejbližším jako dárek k narozeninám, svatbě nebo jen tak. Pozvěte své přátele či obchodní partnery k příjemně strávené chvíli i k projednání důležitých věcí. Relaxujte, bavte se, poznávejte a prožívejte tento čas pohody jako za starých časů, pryč od rušného života všedních dnů.
Jízdy kočárem během letních prázdnin (v červenci a srpnu) probíhají každý pátek a sobotu od 15:00 do 18:00. Trasa vede historickým jádrem a z větší části zámeckým parkem (park B. Němcové). Podle časových možností a dle individuální dohody lze s kočím p. Brodou dohodnout trasu jinou.

 

 

Kalendář jízd v roce 2017:

Letos začínáme v pátek 30. června a končíme v sobotu 26. srpna. Jízdy tradičně v pátky a soboty i letos od 15:00 do 18:00 hodin. Jízdy se nekonají pouze za velmi špatného počasí.

Stanoviště je na Masarykově náměstí ve Fryštátě, před zámkem.

Aktuální informace obdržíte v Městském informačním centru. Služba je volně k dispozici. Jelikož je však o tuto tradiční nabídku již několik let velký zájem, doporučujeme předběžnou rezervaci v Městském informačním centru v Karviné, která je bezplatná. Avšak v případě, že se nemůžete jízdy zúčastnit, prosíme v rámci korektního jednání o včasné storno rezervace, aby nebyl kočár zbytečně vázán a mohl obsloužit jiné zájemce.

V infocentru lze objednat rovněž další služby projížděk kočárem (např. na svatby) mimo stanovené pravidelné letní termíny. Ceny pro individuální objednávky jsou však stanoveny dohodou mezi objednatelem a klientem v závislosti na místě a času přistavení povozu a podle délky poskytnuté služby.

Kde: Masarykovo náměstí 1, Karviná

Vstupné

Nostalgické jízdy městem Karviná

Cena: 200 Kč za 1/2 hodiny jízdy
Cena: 400 Kč za 1 hodinu jízdy

Otevírací oba

Červenec – Srpen (1.7. – 27.8.2017)

Pondělí – Čtvrtek: zavřeno
Pátek – Sobota: 15:00 – 18:00 hodin
Neděle: zavřeno

Rezervace je nutná v Městském infocentru

 

Více informací naleznete na www.mestokarvina.eu