Již pátou sezónu zahájí tento víkend od 14. do 17. dubna zábavně-naučný Park Mirakulum. Do nové sezóny vstupuje s řadou významného rozšíření parku, které zajistí nejen větší herní vyžití, ale i větší komfort pro všechny návštěvníky.

Kdy: 14. duben 2017 – 17. duben 2017

Park Mirakulum otevírá novou sezonu 2017

Park Mirakulum leží ve středočeských Milovicích a nabízí až 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků.  V areálu najdete lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem. Mimo to si děti mohu užít také vodní svět a oázy s vodními hříčkami.

Oblíbený park vstupuje do nové sezóny, která začíná již v pátek 14. dubna. Park Mirakulum bude otevřené po celý víkend včetně Velikonočního pondělí 17. dubna.

Park Mirakulum otevírá novou sezonu 2017

Na jaké novinky se mohou děti těšit? Ty nejmenší jistě potaší nová Vesnička, která vyrostla v Zemi Prasátka Pigy. Soustava malých domečků, navržených tak, aby podněcovali dětskou fantazii je propojená tunýlky a můstky. Tato část parku je navržená do pestrobarevných barev a je uzpůsobená hře nejmenších návštěvníků.

Na první otevřenný den v letošní sezoně (pátek 14. dubna) si Mirakulum připravilo lákavý živý program. Tokhi & the Groove Army dá možnost intenzivně pocítit energii bubnů, zažít ji, naladit se na ní a zejména se ji naučit více vnímat. Účastníci se přizpůsobí jednotnému rytmu a ten se spojí v úžasný, fungující celek. Dětské publikum se aktivně a s velkou radostí zapojuje do vystoupení Kouzelníka Navara. Jeho komické scény se střídají s efektními triky a kvalitními žonglérskými kousky.

Park Mirakulum otevírá novou sezonu 2017

V sobotu 15. dubna to v Mirakulovském amfiteátru rozbalí Čiperkové – interaktivní zábavný pořad pro děti, ve kterém se zpívají písničky a děti se učí tancovat. Nedělení odpoledne 16. dubna se s nimi bude střídat Kouzelník Roberto, jenž svými klaunskými čísly rozesměje a pobaví publikum od nejmenších po dospěláky. O Velikonočním pondělí 17. dubna se můžete těšit na cvičené kozy a klauna Čika.

 

 

 Cena vstupného

Park Mirakulum otevírá novou sezonu 2017

O víkendech a svátcích bude jednorázové vstupné stát 210 Kč (od úterý do neděle 140 Kč), rodina s jedním dítětem zaplatí 540 Kč, se dvěma 750 Kč. Senioři nad 60 let a děti do 90 cm výšky mají každý pátek vstup zdarma.

Otevírací doba

Park Mirakulum je v dubnu otevřeno i o víkendech a státních svátcích od 10:00 do 18:00 hodin. V květnu pak ve stejný čas, ale denně kromě pondělí.

Kde: Park Mirakulum, Topolová 629, Milovice

Více informací naleznete na www.mirakulum.cz