Kam na podzimní prázdniny? Do Hoslovic na koně! Podzimní prázdniny, pobyt v penzionu nebo samostatně dítě na táboře, to vše proběhne o podzimních prázdninách, na farmě v Hoslovicích.

Kdy: 25. říjen 2017 – 29. říjen 2017

Podzimní prázdniny na farmě v Hoslovicích

Podzimní prázdniny pořádají již několik let. Ranč vznikl z areálu bývalého JZD a od roku 1994 se postupně přebudovává, aby vyhovoval potřebám moderního chovu skotu a koní. Velkou výhodou je dostatek prostoru pro dobytek, koně, ustájení, krmení, venkovní i vnitřní jízdárnu, parkování aut i přívěsů. Ranč Hoslovice je místem, kde se chová hovězí dobytek, koně, ovce, kozy, prasata a další domácí zvířata v duchu toho nejlepšího z jihočeské, bavorské i americké tradice.

Podzimní prázdniny jsou příjemným časem na užití si zvířátek na farmě, především koní. Podzim v pošumaví je krásný, barevný a pobyt venku při vyjížďkách si návštěvníci farmy mohou užít do sytosti. najdete tu krytou jízdárnu a tak se jezdí, i když se počasí zrovna nevyvede. Dlouhé večery už zvou ke kamnům a praskajícímu ohni. V kapličce můžete poděkovat za uplynulý rok a v hostinci si popovídáte o všem pěkném, co vám rok přinesl.

Podzimní prázdniny na farmě v Hoslovicích

Samozřejmostí jsou také dobroty, které připravují kuchařky z produktů farmy. Ve mlýně se koná poslední akce kalendářního roku. Akce jsou příležitostí, jak si užít podzim. Na akci přijíždějí rodiny a většinou se někdo z nich zapojí do jezdecké skupiny. K táboru pro děti se rodiče připojují na poslední večer a prožívají zážitky z celého pobytu. Samozřejmě, že nabídka pobytů není omezena jen na milovníky koní, ale pořádají se zde také akce na mlýně. Malebný podzim vybízí k posledním možnostem užít si kola, posezení během dlouhých večerů i ochutnávek pokrmů z farmy.

Všechny pobyty pro děti končí krátkým vystoupením, kde děti předvedou rodinám a přátelům, co se na pobytu naučily.

Kde: Ekochov, Hoslovice 53, Hoslovice

Vstupné činí 5.000 Kč

Více informací naleznete na www.armahoslovice.cz