Za chvilku jsou tu pololetní prázdniny. Chcete své děti vzít za odměnu k pololetnímu vysvědčení třeba do zoologické zahrady či na lyže? Řada koupališť, památek a dalších zajímavých míst připravila pro děti zajímavé nabídky.

Třetího ledna, kdy jsou pololetní prázdniny se tedy připravte, protože za hezké známky mohou děti získat vstup zdarma, zajímavou slevu, případně bude pro školáky na pololetní prázdniny připraven zajímavý program.

SKI AREÁL KOPŘIVNÁ

WEB: koprivna.cz

Dne 3. února mají děti vstup zdarma po celý den. Podmínkou je přinést kopii letošního vysvědčení a na pokladně Ski Areálu Kopřivná obdrží vaše dítě skipass zdarma. Platí pouze v den pololetních prázdnin.

LIPNO

WEB: lipno.info

Kdy: 3. února 2017 v 8:00 – 16:30

Děti se samými jedničkami mají lyžování za 20 korun a na Stezku korunami stromů mají vstup zdarma. Stačí všude předložit vysvědčení ze školního roku 2016/2017.

Na Lipně jsou otevřeny všechny sjezdovky a v provozu jsou všechny čtyř-sedačkové lanovky. Vyzkoušet si můžete nejen jízdu na skvěle upravené sjezdovky, ale i jízdu v brankách na naměřené trati u Yettiho či měřená trať. Pro všechny nadšence snowbordingu je otevřený nový a vylepšený snowpark.

AQUACENTRUM ŠUTKA

WEB: sutka.eu

Kdy: 3. února 2017 od 11:00 za 1 Kč

Pro školáky je připravena akce, kde mají vstup do areálu na celý den za 1 korunu. Podmínkou je věk do 15 let a přinést vysvědčení, které nemusí být se samými jedničkami.

Pro malé i velké je připraven bohatý program s novým filmem LEGO BATMAN. Děti můžou soutěžit v lovení pokladu, chytání rybiček, obeplavání „skály“ na kruhu a mnoho dalšího. Po celé odpoledne budeme tančit, zpívat, malovat, soutěžit a především vyhrávat krásné a hodnotné ceny, a to nejen od filmu LEGO BATMAN, ale také např. volné vstupy do Aquacentra Šutka nebo kurzy beachvolejbalu v Beachklub Ládví.

ZOO PRAHA

WEB: zoopraha.cz

Kdy: 3. února 2017 10:00 – 4. února 2017 16:00

Pražská zoo si na prodloužený víkend připravila pestrý program plný zvířat, zábavy i poučení.

PROHLÍDKA POHÁDKOVÉ VESNIČKY

WEB: pohadkova-vesnicka.cz

Kdy: 3. února 2017 v 14:00 – 15:00

Cena: 140 Kč, snížená 70 Kč, rodinné vstupné 340 Kč

Na děti bude čekat komentovaná prohlídka venkovních prostor vesničky, kouzelné bytosti, krátká veselá scénka s Kanimůrou či soutěž pro děti za mlsky.

V POLOLETÍ NA KONĚ

WEB: nhkladruby.cz

Kdy: 3.února 2017 v 11:00 – 5. února 2017 15:00

O pololetních prázdninách a následujícím víkendu, tj ve dnech 3. – 5. února 2017, se v Národním hřebčínu Kladruby nad Labem mimořádně otevřou dveře návštěvníkům.

Pro děti bude v rámci prohlídky stájí připravena zábavná soutěž s překvapením. Navíc každý školák, který přinese vysvědčení se samými jedničkami nebo vyznamenáním, získá za odměnu vstup na jednu prohlídku zdarma.

PLANETÁRIUM PRAHA

WEB: planetarium.cz

Kdy: 3. února 2017

Planetárium Praha připravilo na pololetní prázdniny pro děti i dospělé velmi pestrý program.

O ZVĚDAVÉ KOMETĚ: 11 h – pátek 3. 2. – (pro děti od 4 let)
VESMÍR KOLEM NÁS: 13.30 h – pátek 3. 2.
POZORUJEME OBLOHU: 15.30 h – pátek 3. 2.

DINOPŘEDNÁŠKY VLADIMÍRA SOCHY

WEB: technicalmuseum.cz

Kdy: 3. února 2017 v 15:00 – 19:00

Kde: Technické muzeum v Brně

V den pololetních prázdnin se pro všechny malé i velké příznivce dinosaurů a druhohor uskuteční polulárně-naučné přednášky Mgr. Vladimíra Sochy.

Obě přednášky se uskuteční v přednáškovém sále Technického muzea v Brně, Purkyňova 105, Brno – Královo Pole.

15.00 – Největší z největších – přednáška pro děti
17.00 – Legenda jménem T.rex – přednáška pro dospělé

Vstup je zdarma.

MUZEUM KARLA ZEMANA

WEB: www.muzeumkarlazemana.cz

Kdy: 3. února 2017 – 5. února 2017

Žáci základních a středních škol se mohou podívat do Muzea Karla Zemana zadarmo nebo za 50 Kč.

Školáci, kteří budou mít samé jedničky získají dárkový kupón na kreativně tvořivé dílny, kde si mohou zdarma vyrobit až 3 originální pohledy s motivy z filmů Karla Zemana.

V hravé expozici muzea se můžete vznést na létajícím stroji, projít se po měsíci Barona Prášila nebo ovládnout známou ponorku z Vynálezu zkázy.

Pololetní prázdniny: Zvýhodněné vstupné o víkendu 3. – 5. února 2017:
● dítě s vysvědčením v doprovodu dvou platících dospělých osob – ZDARMA
● dítě s vysvědčením v doprovodu jedné platící dospělé osoby – 50 Kč
● skupina 5 a více studentů s vysvědčením – 50 Kč/ osoba